NIERUCHOMOŚCI - REALESTATE

O nas

excellent_11.jpg
EXCELLENT REALESTATE jest oddziałem firmy EXCELLENT DEVELOPMENT specjalizującej się w realizacji luksusowych inwestycji. Nasze projekty deweloperskie powstają z myślą o najbardziej wymagających klientach. Doświadczenie w branży deweloperskiej, znajomość polskiego prawa budowlanego oraz procedur formalno-prawnych daje naszym Klientom gwarancje najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Osoby kierujące oddziałem EXCELLENT REALESTATE są wysokiej klasy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zarówno w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jak i w branży developerskiej. 
 
EXCELLENT REALESTATE  stworzyliśmy dla Państwa komfortu, aby móc obsługiwać naszych klientów w sposób profesjonalny i kompleksowy. Naszym klientom zapewniamy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na rynku pierwotnym i wtórnym oraz pomoc w uzyskaniu środków na sfinansowanie przyszłych inwestycji poprzez współpracę z liczącymi  się na rynku instytucjami finansowymi.  Każdą transakcję prowadzimy  od początku do końca zapewniając naszym klientom pomoc na wszystkich jej etapach.
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. 

excellent_12.jpg

Search

Type of realestate
Total area ( m2)
-
Rooms no
-

Price:

Call us: +48 793 37 93 93 or send us an e-mail: biuro@excellentrealestate.pl
Excellent development Sp. J., ul. Sołtysa Dytmara 3/U1, 30-126 Kraków
Nieruchomości prezentowane na naszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów transakcji.
Istotna informacja: ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.